beauty

Domácí vlasové masky

15. června 2009 v 11:56 | Žužu
Tuhle jsem si stoupla před zrcadlo a zace našla milion nedokonalostí. Ze všech těch mých zrůdných vlastností a částí těla byly ale v tu chvíli nejhorší moje vlasy. Tak jsem sedla za počítač a našla pár domácích masek. Poctivě jsem je ukuchtila a nanesla na vlasy. A je to opravdu BOMBA!!! Po těhle zábalech budete mít vlásky jako z reklamy na šampon. ↓


Olivová maska na suché vlasy
V mikrovlnce ohřejte 1 dcl olivového oleje (nesmí být horký), vetřete ho do suchých vlasů, zabalte vlasy do ručníku a nechte působit 30 minut. Poté vlasy umyjte šamponem.

Majonézová maska na vlasy
Smíchejte 1 - 2 žloutky a 2 - 4 lžíce oleje (podle délky vlasů) a pořádně vyšlehejte. Směs naneste na vlasy, nechte 30 minut působit a pak důkladně smyjte. Tato maska vrátí vitalitu a lesk suchým a unaveným vlasům. Její účinek je fakt fascinující DOPORUČUJU

Aplikace
Nezapomeňte na to, že když nanesete na vlasy masku tak si přes ně dejte průhledný sáček. To aby maska pořádně působila a nestekla dolů.

Libor Šula v akci

5. června 2009 v 20:15 | Žužu
Libor Šula - The Salon
Tenhle v pořadí 2.díl Nahá jsi krásná se mi líbí ze všech nejvíc. Pokud by ses chtěla nechat ošmikat od samotného Libora tak si udělej výlet do prahy a jeho salon má opravdu originální název :The salon. Na pořad se můžu dívat pořád:) a myslim že je to fakt dobrej project.


Jahody nejen na chuť

5. června 2009 v 18:12 | ŽužuProtože je tu konec jara a začínají se červenat jahůdky, tak sem se rozhodla že najdu pár dalších užitečných vlastností jahudek. Nejen že chutnají skvěle a le jsou i zdravé a často lepší naž většina special věciček na krásu.


Jahodová maska na čištění pleti

100 g jahod
sníh z jednoho bílku
1 lžíci citrónové šťávy
1 lžíci medu

Jahody rozmixujeme, přidáme ostatní suroviny, naneseme na tvář a necháme 15 minut působit.
Maska čistí pleť a ucpané póry.

Jahodová maska na mastnou pleť

100 g jahod
1 lžíce droždí
1 lžíce medu
1 lžíce šťávy ze salátové okurky

Jahody rozmixujeme, přidáme ostatní suroviny, naneseme na tvář a necháme 15 minut působit.
Maska zbavuje pleť nežádoucího lesku a stahuje póry.
 
 

Reklama