Zápisky

Pozastavuju..

18. července 2009 v 16:57 | ○Senorita.Casino○
...do konce prázdnin. Teď o prázdninách si chci užívat venku s kamarádkama a nechce se mi doma lapět u kompu. Snad se eSBéčka nezlobí a prosím nemažte si mě. Díky za pochopení tak papa

Něco končí, něco začíná

30. června 2009 v 14:36 | Žužu
http://s125.photobucket.com/albums/p69/Lacrymosa87/Gifts/th_Carly1.png


http://s125.photobucket.com/albums/p69/Lacrymosa87/Gifts/th_Carly4.png

.......Končí tenhle semestr ,ale začínaá nejlepší léto mého života..........

Takhle nějak zněli dnes deváťáci. Dneska byl totiž poslední den semestru a na naší škole je zvyk ,že každý rok když deváťáci končí má každý z nich projev a nakonec dohromady zpívajíLetos tomu nebylo jinak a u téhle písničk jsem si to taky uvědomila Teď to končí, tenhle ročník je za mnou a příští rok to bude úplně jinak A co začíná ještě nevím, protože mě to teprve čeká Už teď se ale těším.

A Taky doufám, že se vám líbí novej dessign. Kdyby to nebylo hned poznat je na něm x-tina

Diary 0.7

28. června 2009 v 14:38 | Žužu

Ciao Kočeny .............................................................................

Blíží se prázdniny (někteří šťastní už je mají) a skoro každej někam jede. Já třeba na tábor , na rafty a do Itálie. A co Vy? Budu ráda když mi to eSBéčka napíšou. Aspoň budu vědět jestli sm chodí.

Diary 0.6

25. června 2009 v 16:27 | Žužu
Každá holka má aspoň jednu nepřítelkyni kterou z celého srdce nenávidíKaždá. Já nejsem vyjímka a moje supersokyně se jmenuje Michala. Tahle slečnaje to nejhorší zlo chodící po povrchu zeměa rozhodla se, že jí nastačí, že mi přebere kluka.Teď mi přebrala i nejlepší kámošku. S vaším dovolením se tady teď rozepíšu , jaká je to potvora


Z mého deníku:

,,Já ji tak nenávidím!1304!Michala Skaličková je snad to nejhorší co mě mohlo potkat !1304!Letošní Vánoce sem se rozešla s nejdůležitějším klukem (první vážný vztah) a první co ta pizda po Vánočním volnu udělala bylo, že ho zbalila. Hej!1304!Já ho chtěla zpět!! To už jsem překousla ,ale teď mi vzala nejlepší kamarádku!! Já ji tak nenávidím!1304! Kdyby to bylo na mě,tak za kluka by dostala elektrický křeslo a za tu kámošku ten nejhorší trest, jaký vůbec existuje (teď mě zrovna nic nenapadá, na přemýšlení jsem moc naštvaná) Měla by umírat pomalu a bolestivě. A nejhorší je, že tahle princezna nám vede třídu, takže vzepřít se jí znamená stát se mega looser. Tohle mělo být skvělý léto s mojí nejlepší kámoškou před tím než se odstěhuje a místo toho jsem o ni přišla . Jo uznávám... Často jsme se hádaly, ale to neznamená úplný konec přátelství. Ani netušíš, jak mi budeš chybět.Obrázek “http://i277.photobucket.com/albums/kk78/Lowinka/Em0tic0nS/depressed.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby."

Diary 0.5

23. června 2009 v 18:07 | Žužu
Nejsem si úplně jistá, jestli je úplně v pohodě,že mám nejlepšího kamaráda a ne kamarádku. Jsem si na beton jistá že nejsem jediná taková týpka, ale za to jsem si jistá, že jsem jediná holka, která dělá svému nejlepšímu kamarádovi osobního stylistu. To že je osobní stylista moje letní brigoška už sem tady psala ,ale tohle je absolutní novinka. Jako ne,že by byla HONZA buzík nebo tak(teda newím o tom),ale moc se mu líbí jedna holka a aby tu nafintěnou kravku zbalil tak musí zamakat na tom jak vypadá.

http://i393.photobucket.com/albums/pp16/Misheliunqa/46349266.gif

A teď k té holce: Typickácrown1.gif image by Saliskoblbá blonďatá bárbína crown1.gif image by Saliskos nafouklejm výstříhem -narozdíl od mozku90.gif image by Salisko. Díky její "pušapce" je z ní každej kluk vedle a Honza není vyjímka. Já sem si úplně na stodeset percent jistá,že u ní honza nemá šenci, sle to mu přeci nemúžu říct do těch jeho modrejch kukadel. Je mi ho tak líto. I kdyby šel do celkové proměny vizáže někde v super televizi111.gif image by Enidta a vypadal jako Zac Efron , tak si ho ta egomaniacká potvora stejně nevšimne

A jinak co s ním vůbec provedu?

změním mu barvu vlasů
donutím ho zhubnout
koupím mu nové hadříky
odstraním ten hroznej zápach a hafo dalších věcí

Diary 0.4

31. května 2009 v 21:34 | Žužu

Kdo nepoznal zakázanou lásku, tak neví o co přicházífood.gif food image by Enidta. Když se zamiluješ a víš, že je to špatné, tak je to nepopsatelný pocit. Když jsem s ním tak je všechno jako začarované a není nic, než on. Všechno je krásné 74.gif image by Enidta. Ale jakmile ta eufórie pomine a ty si uvědomíš že to prostě není v pořádku a svět je černobílý- převážně černý 76.gif image by Enidta.
Je jedno proč je to špatné a jaké to má následky, ale ty dobře víš že můžeš být jedině s ním a žádné překážky tomu nemůžou zabránit. Vždyť to, že to není podle pravidel ještě víc umocňuje pocit, že to tak má být.
Teď si musíš vybrat jednú variantu. Buď budeš rozumná a bez něj se utrápíš k smrti, nebo si vybereš místo zdravého rozumu srdce a každou chvíli s ním budeš čelit těm překážkám.
Je to těžké, ale pokud jsi rozhodná , tak si vybereš správně.
Já teď tomu problému čelím a doufám že ho zvládnu99.gif image by Enidta.

Diary 0.3

30. května 2009 v 13:18 | Žužu


Čao kočeny!Jdu si sem postěžovat
Na naší skvělé škole fungujou takové tradiční výměnné pobyty. No to takové,že se jezdí jednou za 3 roky do Muráně na SK a tam bydlíme v něčí rodině celé 3 dny. Je to naprostá bomba a letos sme se s hokama domluvily že se teda přihlásíme na poslední chvíli. Náš úžasný pan učitel nám řekl že můžeme jet že to není problém.
Všechny sme radostí skákaly do stropu a já měla zbaleno už týden předem( to jenom já sem takový zajímavý debílek). No a samozřejmě jak jinak všechno je v kýblu to znamená- nikam nejedem. Prej v buse nejsou místa a to mě tak neskutečným zpusobem vytočilo, že když nám to ted říďa 90.gif image by Saliskořekl tak sem myslela že mu jednu vrazím.
Pro ty,kterým se to nechce číst celé:No abych to shrnula, náš ředitel nám řekl že jedeme na výměný pobyt ale protože si to neuměl spočítat, tak nakonec nejedem nikam

Diary 0.2

29. května 2009 v 20:38 | ŽužuJe tu oznámení že teď nebudu tak moc přidávst články jelikož a protože musím zabrat ve škole a dohnat co sem spackala. Takže teď se nebudu o blog moc starat a už budou jen přibývat články v malém množství.
Jinak dneska byl fakt super den já a moje kami sme měly dneska superdrbárnu a já se už moc těším na česko-slovenskou SuperStar ,protože moje BFF* Nelka je slovenka a já češka jako poleno, takže spolu budeme každý den debatit o tom, kterej stát je lepší samo že Česko) Tuhle velkou věc bude pořádat jak jinak než nova.
Ale podle mě to dopadne stejně jako X-factor. Kolem toho velký kecy a na chudáka Jirku Zonygu se už zapomělo

New SB Fidorenka

27. května 2009 v 16:58 | Žužu
Teď jsem absolutně štastná a misim že je z nadisu poznat proč. Nové SB je fakt luxusní a najdete ho tady:klik! Jinak chystám new design tak se máte na co těšit :)yes man

23. května 2009 v 14:12 | Žužu
Tak to je fakt supa filmík! Strašná sranda a s Jimmem Carym to nemá chybu. Na chudákovi Jimmovi je ale pořádně poznat věk a ty jeho xichtíky. Vrásek má víc než všechny moje babiny dohromady. Každopádně k týhle jeho postavě se to hodí. Filmek si můžete skouknout třeba na www.sleduj.org . Vsadím se že se vám dube líbit, protože je opravdu špičkovej. Jinak pokud jde o SLEDUJstránky, tak mají novej web . Jenom aby ste se neekli.Já si na něj teprve zvykám a musím říct, že není vůbec tak dobrej, jako ten minulej.

Školní výlet - Boskovice u Brna

20. května 2009 v 19:30 | Žužu
Bonjour!
||Dneska sme jeli do Boskovic u Brna. Ten kdo tam poslední dobou byl, takví,že dvanáctileté a třináctileté pubertální šílence to opravdu nenadchne. I když třetina kluků z naší třídy to až tak tragicky nevnímali... Všichni si vzorně pořídili "al kajda" pásek, cawboyskej kobouk a pistolku. Bang, bang, prásk ,prásk.... aaahhh... tohle jsem poslouchala celej den. Sice se našlo pár normálních typanů, kteří se nějak ovládali , ale nějak hodně jach nebylo. Mezi ně patřil např. kluk s přezdívkou Maňa, ale bylo vidět, že se musí fakt hodně přemáhat, aby si nekoupil špuntovku. Úpřímě to byl zatím nejmíň zajímavý výlet ,na jakém jsem kdy byla, ale o to v podstatě ani nějak nešlo. Dneska jsme byli prostě skvělí kámoši, nikdo nikoho neprudil a například já osobně jsem si to opravdu užila.
Ovšem sem si to neužila ani v nejmenším tak, jako náš nový školní pár Ivča ♥ Prokop. Další nový pár je nejlepší kámoška Ivči Katka ♥ Marek. Ale Marek si to očivindě nějak neužíval.Bylo vidět ,že se za něj Katka stydí (marek není nějaký supersamec) a byl z toho vyloženě sklamaný. ||

Jak se cítím? Sama nevím

18. května 2009 v 20:08 | Žužu
Jsem šťastná? Šílená? Omámená? Nevím. Ale určitě Zmatená.
Můj bývalý kluk a zároveň jediný do kterého jsem se kdy zamilovala se ke mě od našeho rozchodu choval opravdu hrozně a já k němu taky. Ale najednou se k sobě chováme úplně jinak. Jsou z nás kámoši a on mi naznačil respektive řekl že mě opravdu miloval a já sem zase seděla na tom obláčku s Amorovým šípem v zadku.Ne že bych se zabouchla na tom mám nedosažitelného Míšu , ale nějak sem zase ucítila to mravenčeni v bříšku. Ex je ex a přes to nejede vlak ,ale když už sem do něj jednou tak zcvokla tak je to prostě divný.

A když mi napsal :" Tak co kočko ? Nezkusíme to znova?" tak já věděla , že to dělá ze srandy ,jen aby si navýšil svoje nekonečné ego. Ale stejně sem mu na zlomek sekundy chtěla odepsat jo.

Já vím že nejsem normální ale Stará láska nerezaví.

Diary 0.1

15. května 2009 v 20:03 | Žužu

Ciao

Dneska byl vážně velice zajímavý den. Po škole jsem šla s Míšou k Nelce domů, protože jsme dostaly za úkol udělat projekt o našem městě. Vytvořily jsme snad ten nejšílenější projekt, co sem kdy viděla. A navíc jsme to měly na čas od 13:20 do 16:00, prože to pak měla Nelka anglinu. Na půdě sem o našem městečku vyhrabala stoletou knížku , tak sme šly některé listy okopírovat a zničily sme kopírku za deset litrů. Hmm ,říkam si, tak to asi z kapesneho nezacvakám. Nakonec sme na to zapoměly a šly sme jenom tak kecat s pitlíkem Arizonek (to sou takové "semena" sme to nazvaly, a sou strtašně sladké) pak sem si lehla na postel a tydvě se domluvily že mi to nasypou do pusy jak sem ji měla otevřenou. Já ,abych se neudusila, sem je vyprskla takže sme měly v pokoji záplavu Arizonek. Strašně sme se tomu řenily a v tu chvíli zazvonil zvonek a na hodinách bylo kolem 16:20. Angličtinář!!! Nelka ho šla dolů zdržet a já s Míšou sme se pořd řenily ale začay sme skutečřně zbírat ty semena . My dvě sme tam s ním pak už nelku nechaly a petaly sme pryč ,já navíc na kole. Ale vysmekl se nám její pes na kterého leze jaro a pelášil pryč od nás k sousedovic feně.
Když sme ho konečně dohonily a všelijak dostaly zpátky na zahradu tak sme konečně jely domů. Další jediná zajímavá storka z tohoto dne je ,že když mi míša spravovala mikinu tak sem zavanglovala na kole a protijdoucímu chlapovi vjela mezi nohy. Vypadalo to asi takhle "Co proboha děláš?" říkám Míši "Zuzi pozor!" upozornila mě Míša. "Ježiši,ježiši,ježiši, PARDON" Chlap se na mě podíval jestli jsem normální a šel dál

To mám zajímavej den co?
 
 

Reklama